Smart Service Systems (7.x-1.0-unstable1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Year
el: Έτος

en: Month
el: Μήνας

en: Days
el: Ημέρες

en: Hours
el: Ώρες

en: Units
el: Μονάδες

en: Interval
el: Περίοδος
