Smart Service Systems (7.x-1.0-unstable1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Year
es: Año

en: Month
es: Mes

en: Days
es: Días

en: Hours
es: Horas

en: Units
es: Unidades

en: Interval
es: Intervalo

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
es: La extensión @style necesita un estilo de fila pero la extensión de fila no es válida.
