Smart Service Systems (7.x-1.0-unstable1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Year
eu: Urtea

en: Month
eu: Hilabetea

en: Days
eu: Egunak

en: Hours
eu: Orduak

en: Interval
eu: Bitartea
