Smart Service Systems (7.x-1.0-unstable1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Year
fi: Vuosi

en: Month
fi: Kuukausi

en: Days
fi: Päivät

en: Hours
fi: Tunnit

en: Interval
fi: Vaihteluväli

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
fi: Tyyli @style vaatii rivityylin mutta rivi-lisäosa ei ole aktivoituna.
