Smart Service Systems (7.x-1.0-unstable1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Year
fr: Année

en: Month
fr: Mois

en: Days
fr: Jours

en: Hours
fr: Heures

en: Units
fr: Unités

en: Interval
fr: Intervalle

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
fr: Le style @style nécessite un style de ligne mais le plugin de ligne est invalide.

en: sss module
fr: module sss

en: 1 Hour Ago
fr: Il y a 1 heure

en: 1 Day Ago
fr: Il y a 1 jour

en: 1 Week Ago
fr: Il y a 1 semaine
