Smart Service Systems (7.x-1.0-unstable1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Year
it: Anno

en: Month
it: Mese

en: Days
it: Giorni

en: Hours
it: Ore

en: Units
it: Unità

en: Interval
it: Intervallo

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
it: Lo stile @style richiede uno stile riga ma il plugin riga non è valido.
