Smart Service Systems (7.x-1.0-unstable1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Year
ja: 年

en: Month
ja: 月

en: Days
ja: 日

en: Hours
ja: 時

en: Units
ja: 単位

en: Interval
ja: 間隔

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
ja: スタイル @style には行スタイルが必要ですが、行プラグインが不正です。
