Smart Service Systems (7.x-1.0-unstable1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Year
lv: Gads

en: Month
lv: Mēnesis

en: Days
lv: Dienas

en: Hours
lv: Stundas

en: Units
lv: Vienības

en: Interval
lv: Intervāls

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
lv: Stilam @style ir nepieciešams rindas stils, taču rindas spraudnis nav derīgs.
