Smart Service Systems (7.x-1.0-unstable1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Year
pl: Rok

en: Month
pl: Miesiąc

en: Days
pl: Dni

en: Hours
pl: Godziny

en: Units
pl: Jednostki

en: Interval
pl: Interwał

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
pl: Sposób wyświetlania @style wymaga wtyczki kontrolującej sposób wyświetlania wierszy, jednak wtyczka ta jest nieprawidłowa.
