Smart Service Systems (7.x-1.0-unstable1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Year
sk: Rok

en: Month
sk: Mesiac

en: Days
sk: Dni

en: Hours
sk: Hodiny

en: Units
sk: Jednotky
