Smart Service Systems (7.x-1.0-unstable1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Year
ca: Any

en: Month
ca: Mes

en: Days
ca: Dies

en: Hours
ca: Hores

en: Units
ca: Unitats

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
ca: L'estil @style requereix un estil de fila però el connector de fila és invàlid.
