Smart Service Systems (7.x-1.0-unstable1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Year
da: År

en: Month
da: Måned

en: Days
da: Dage

en: Hours
da: Timer

en: Units
da: Enheder

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
da: Typografien @style kræver en rækketypografi men række-udvidelsesmodulet er ugyldigt.
