Smart Service Systems (7.x-1.0-unstable1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Year
et: Aasta

en: Month
et: Kuu

en: Units
et: Ühikud

en: Interval
et: Intervall

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
et: Kujundus @style nõuab rea stiili, kuid rea plugin ei toimi.
