Smart Service Systems (7.x-1.0-unstable1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Year
he: שנה

en: Month
he: חודש

en: Days
he: ימים

en: Hours
he: שעות

en: Units
he: יחידות

en: Interval
he: מרווח

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
he: הסגנון @style מחייב סגנון שורה אבל plugin השורה לא חוקי.
