Smart Service Systems (7.x-1.0-unstable1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Year
hu: Év

en: Month
hu: Hónap

en: Days
hu: Napok

en: Hours
hu: Órák

en: Units
hu: Mértékegységek

en: Interval
hu: Időköz

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
hu: @style stílusnak szüksége van egy sorstílusra, de a sor bővítmény érvénytelen.
