Smart Service Systems (7.x-1.0-unstable1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Year
kn: ವರ್ಷ

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: Days
kn: ದಿನಗಳು

en: Hours
kn: ಗಂಟೆಗಳು

en: Units
kn: ಘಟಕಗಳು
