Smart Service Systems (7.x-1.0-unstable1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Year
lt: Metai

en: Month
lt: Mėnesis

en: Days
lt: Dienos

en: Hours
lt: Valandos

en: Interval
lt: Intervalas
