Smart Service Systems (7.x-1.0-unstable1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Year
nl: Jaar

en: Month
nl: Maand

en: Days
nl: Dagen

en: Hours
nl: Uren

en: Units
nl: Eenheden

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
nl: De stijl @style vereist een rijstijl, maar de rij plug-in is ongeldig.
