Smart Service Systems (7.x-1.0-unstable1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Year
oc: Annada

en: Month
oc: Mes

en: Days
oc: Jorns

en: Units
oc: Unitats

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
oc: Lo estil @estil nécessite un estil de linha mas lo plugin de linha es invalid.
