Smart Service Systems (7.x-1.0-unstable1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Year
ru: Год

en: Month
ru: Месяц

en: Days
ru: Дни

en: Hours
ru: Часы

en: Units
ru: Единицы

en: Interval
ru: Интервал

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
ru: Стилю @style нужно указать стиль строки, но он не выбран.
