Smart Service Systems (7.x-1.0-unstable1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Year
sv: År

en: Month
sv: Månad

en: Days
sv: Dagar

en: Hours
sv: Timmar

en: Units
sv: Enheter

en: Interval
sv: Intervall

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
sv: Stilen @style kräver en radstil, men radpluginet är inte giltigt.
