Smart Service Systems (7.x-1.0-unstable1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Year
tr: Yıl

en: Month
tr: Ay

en: Days
tr: Günler

en: Hours
tr: Saat

en: Units
tr: Birimler

en: Interval
tr: Aralık

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
tr: @style stili bir satır stili gerektiriyor, ancak satır eklentisi geçersiz.
