Smart Service Systems (7.x-1.0-unstable1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Year
uk: Рік

en: Month
uk: Місяць

en: Days
uk: Дні(в)

en: Hours
uk: Годин(и)

en: Units
uk: Одиниці

en: Interval
uk: Проміжок

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
uk: Стилю @style потрібно вказати стиль рядка, але плаґін рядка неправильний.
