Smart Service Systems (7.x-1.0-unstable1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Year
vi: Năm

en: Month
vi: Tháng

en: Days
vi: Ngày

en: Hours
vi: Giờ

en: Units
vi: Đơn vị
