Stackla (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Slideshow
af: Skyfievertoning

en: Images
af: Beelde

en: Search
af: Soek

en: User
af: Gebruiker

en: Page
af: Bladsy

en: Appearance
af: Voorkoms

en: Votes
af: Stemme
