Stackla (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Slideshow
ar: عرض الشرائح

en: Images
ar: الصور

en: Search
ar: بحث

en: Feed
ar: التلقيمة

en: Text
ar: نص

en: User
ar: المستخدم

en: Page
ar: الصفحة

en: Appearance
ar: المظهر

en: Random
ar: عشوائي

en: Votes
ar: الأصوات

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Video
ar: فيديو

en: Style
ar: نمط

en: Debug
ar: تنقيح

en: Text only
ar: النص فقط
