Stackla (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Search
ast: Guetar

en: Text
ast: Testu

en: User
ast: Usuariu

en: Page
ast: Páxina

en: Appearance
ast: Aspeutu

en: Votes
ast: Votos
