Stackla (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
bn: স্লাইডশো

en: Images
bn: ছবি

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Appearance
bn: অবয়ব

en: Debug
bn: ডিবাগ
