Stackla (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Images
bs: Slike

en: Search
bs: Pretraga

en: Text
bs: Tekst

en: User
bs: Korisnik

en: Page
bs: Strana

en: Votes
bs: Glasovi

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Style
bs: Stil
