Stackla (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Images
cs: Obrázky

en: Search
cs: Hledat

en: Feed
cs: Zdroj

en: User
cs: Uživatel

en: Page
cs: Stránka

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Random
cs: Náhodný

en: Votes
cs: Hlasy

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Style
cs: Styl

en: Debug
cs: Ladění

en: Text only
cs: Pouze text
