Stackla (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Slideshow
fa: اسلایدشو

en: Images
fa: تصاویر

en: Search
fa: جستجو

en: Feed
fa: خوراک

en: Text
fa: متن

en: User
fa: کاربر

en: Page
fa: صفحه

en: Appearance
fa: ظاهر

en: Random
fa: تصادفی

en: Votes
fa: آراء

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Video
fa: ویدیو

en: Style
fa: سبک

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: Text only
fa: فقط متن

en: Media types
fa: انواع رسانه
