Stackla (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Slideshow
gl: Presentación

en: Images
gl: Imaxes

en: Search
gl: Buscar

en: Feed
gl: Orixe

en: Text
gl: Texto

en: User
gl: Usuario/a

en: Page
gl: Páxina

en: Appearance
gl: Apariencia

en: Random
gl: Aleatorio

en: Votes
gl: Votos

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Style
gl: Estilo

en: Debug
gl: Depuración

en: Text only
gl: So texto
