Stackla (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
gu: સ્લાઇડ શો

en: Images
gu: છબીઓ

en: Search
gu: શોધ

en: Text
gu: લખાણ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Appearance
gu: દેખાવ

en: Votes
gu: મત
