Stackla (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Slideshow
hi: स्लाइड शो

en: Images
hi: चित्र

en: Search
hi: खोज

en: Feed
hi: फ़ीड

en: Text
hi: लेख

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: Appearance
hi: भेष

en: Votes
hi: मत

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Facebook
hi: फेसबुक

en: Video
hi: वीडियो

en: Style
hi: अंदाज

en: Debug
hi: डिबग
