Stackla (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Slideshow
hu: Diavetítés

en: Images
hu: Képek

en: Search
hu: Keresés

en: Feed
hu: Hírcsatorna

en: Text
hu: Szöveg

en: User
hu: Felhasználó

en: Page
hu: Oldal

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: Callback URL
hu: Visszahívási URL

en: Random
hu: Véletlenszerű

en: Latest
hu: Utolsó

en: Votes
hu: Szavazatok

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Video
hu: Videó

en: Style
hu: Stílus

en: Remove this term
hu: Kifejezés törlése

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Text only
hu: Csak szöveg

en: Authorize
hu: Felhatalmazás

en: Hashtag
hu: Kettőskeresztes címke

en: Media types
hu: Médiatípusok
