Stackla (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Slideshow
is: Skyggnusýning

en: Images
is: Myndir

en: Search
is: Leit

en: Feed
is: Veita

en: Text
is: Texti

en: User
is: Notandi

en: Page
is: Síða

en: Appearance
is: Útlit

en: Votes
is: Atkvæði

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Style
is: Stíll

en: Media types
is: Margmiðlunartegundir
