Stackla (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Images
it: Immagini

en: Search
it: Cerca

en: Text
it: Testo

en: User
it: Utente

en: Page
it: Pagina

en: Appearance
it: Aspetto

en: Random
it: Casuale

en: Latest
it: Ultimo

en: Votes
it: Voti

en: Sort by
it: Ordina per

en: Style
it: Stile

en: Remove this term
it: Elimina questo termine

en: Authorize
it: Autorizza
