Stackla (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Slideshow
ja: スライドショー

en: Images
ja: イメージ

en: Search
ja: 検索

en: Feed
ja: フィード

en: Text
ja: テキスト

en: User
ja: ユーザー

en: Page
ja: ページ

en: Appearance
ja: テーマ

en: Random
ja: ランダム

en: Latest
ja: 最終

en: Votes
ja: 投票

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Video
ja: ビデオ

en: Style
ja: スタイル

en: Debug
ja: デバッグ

en: Add new filter
ja: フィルターを追加

en: Network
ja: ネットワーク

en: Enter value
ja: 値を入力

en: Authorize
ja: 承認

en: Instagram
ja: インスタグラム

en: Media types
ja: メディアタイプ
