Stackla (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
ku: پیشانگەسلاید

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Search
ku: گەڕان

en: Text
ku: دەق

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Page
ku: پەڕە

en: Appearance
ku: شێوەکاری

en: Random
ku: هەرەمەکی

en: Votes
ku: ده‌نگ

en: Debug
ku: هەڵدۆزین
