Stackla (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Images
lv: Attēli

en: Search
lv: Meklēt

en: Feed
lv: Plūsma

en: Text
lv: Teksts

en: User
lv: Lietotājs

en: Page
lv: Lapa

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Appearance
lv: Izskats

en: Callback URL
lv: Atzvanes URL

en: Random
lv: Nejaušs

en: Votes
lv: Balsis

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Style
lv: Stils

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Text only
lv: Tikai teksts
