Stackla (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Images
mn: Зураг

en: Search
mn: Хайх

en: Text
mn: Текст

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Page
mn: Хуудас

en: Appearance
mn: Харагдац

en: Votes
mn: Саналууд
