Stackla (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
mr: चलचित्रे

en: Images
mr: चित्रे

en: Search
mr: शोध

en: Text
mr: अक्षर

en: User
mr: सदस्य

en: Page
mr: पान

en: Appearance
mr: दृश्य स्वरूप

en: Random
mr: अननुक्रमाने

en: Votes
mr: मते

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
