Stackla (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Slideshow
ne: स्लाइडप्रदर्शन

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Appearance
ne: रूप

en: Votes
ne: मत
