Stackla (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Slideshow
pl: Pokaz slajdów

en: Images
pl: Obrazki

en: Search
pl: Szukaj

en: Feed
pl: Zasób

en: Text
pl: Tekst

en: User
pl: Użytkownik

en: Page
pl: Strona

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Callback URL
pl: Zwrotny adres URL

en: Random
pl: Losowo

en: Latest
pl: Ostatnio dodane

en: Votes
pl: Głosy

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Video
pl: Wideo

en: Style
pl: Styl

en: Carousel
pl: Karuzela

en: Enable debug mode
pl: Włącz tryb debugowania

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Remove filter
pl: Usuń filtr

en: Text only
pl: Tylko tekst

en: Authorize
pl: Autoryzuj

en: Media types
pl: Typy mediów
