Stackla (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Search
ps: لټون

en: Text
ps: متن

en: User
ps: غړی

en: Page
ps: پاڼه

en: Appearance
ps: ښكاره

en: Random
ps: ناټاكلى

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Style
ps: ډول
