Stackla (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Slideshow
ru: Слайд-шоу

en: Images
ru: Изображения

en: Search
ru: Поиск

en: Feed
ru: Поток данных

en: Text
ru: Текст

en: User
ru: Пользователь

en: Page
ru: Страница

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Appearance
ru: Оформление

en: Callback URL
ru: Обратный URL

en: Random
ru: Случайно

en: Latest
ru: Последнее

en: Votes
ru: Голоса

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Video
ru: Видео

en: Style
ru: Стиль

en: Carousel
ru: Карусель

en: Remove this term
ru: Удалить этот термин

en: Debug
ru: Отладка

en: Text only
ru: Только текст

en: Greatest
ru: Максимальный

en: Billboard
ru: Афиша

en: Client Secret
ru: Пароль клиента

en: Media types
ru: Типы медиа
