Stackla (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Images
se: Govat

en: Search
se: Oza

en: Text
se: Teaksta

en: User
se: Geavaheaddji

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: Video
se: Filbma
