Stackla (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Images
si: රූප

en: Search
si: සොයන්න

en: Text
si: වගන්ති

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Appearance
si: පෙනුම
