Stackla (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Images
sl: Slike

en: Search
sl: Išči

en: Text
sl: Besedilo

en: User
sl: Uporabnik

en: Page
sl: Stran

en: Appearance
sl: Izgled

en: Votes
sl: 1 glas

en: Debug
sl: Razhroščevanje
