Stackla (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Images
ug: رەسىملەر

en: Text
ug: تېكىست

en: Appearance
ug: بەت يۈزى

en: Random
ug: ئىختىيارىي

en: Sort by
ug: تىزىش
